[ Webhosting profitux.cz ]

LK Slovan Jirkov posbíral nejvýce pohárů na Mistrovství ČR v in-line alpin slalomu z celé ho českého závodního pole

O víkendu 18. a 19. září 2010 proběhlo v Kralupech tradiční vyvrcholení české inline slalomové sezony. Chladné, avšak slunečné počasí vytvořilo závodům ideální podmínky důležité pro tento adrenalinový sport.

Sobotního Mistrovství České republiky se zúčastnili závodníci z celé ČR, Slovenska a Německa. Závodilo se ve všech věkových kategoriích, kde LK Slovan Jirkov měl zastoupení v 8 z nich. Nejúspěšnější se stala v kategorii přípravka dívky Martina Žáková, která získala mistrovský titul, 2. místo ve svých kategoriích obsadili Rameš Michal (přípravka chlapci), Pospíšilová Nikola (předžákyně), Zabystřan Jan (mladší žáci) a Barbora Procházková (juniorky), další cenný kov za 3 místo získali Pospíšil Lukáš (přípravka chlapci) a Rameš Pavel (předžáci).

Nedělní závod byl pořádán jako finálový závod Českého poháru CILA cup 2010. Za krásného počasí tak mohli závodníci ukázat své schopnosti v plné šíři. I tentokrát naši závodníci posbírali celkem 5 medailových umístění.

V celkovém hodnocení republikového seriálu závodů CILA Cup 2010 se nejlépe umístila Nikola Pospíšilová, která svou kategorii vyhrála. Dále náš klub posbíral celkem 4 stříbrné a 4 bronzové příčky, čímž se stal nejúspěšnějším klubem ČR v tomto sportovním odvětví.